انواع دستگاه پرکن ژله

برای بسته بندی ژله اول باید خود ژله و انواع دستگاه پرکن ژله را بشناسیم پس با ما تا  انتهای این مقاله همراه باشید

ژله چیست

ژله یا لرزانک نوعی غذای شُل ، شور و شیرین است که حالت ژلاتینی دارد . بیشترین کاربرد ژله در کشور های اروپایی است و به عنوان دسر یا پس غذا مورد استفاده قرار میگیرد . بیشترین کاربرد ژله در کشور ما ، برای مراسمات شادی است . جالب است که بدانید ژلاتین که ماده تشکیل دهنده اصلی ژله خوراکی است ، کاربرد های دیگری مثل صنایع چرم و صنایع غذایی شاخه لبنیات دارد . نام دیگر ژلاتین چسب استخوان است . ژلاتین از عصاره استخوان حیوانات به دست می آید و ریشه گیاهی ندارد پس مصرف ژله برای گیاه خواران توصیه نمی شود . تولید و بسته بندی ژله آماده و پودر ژله یکی از دسته های تولید پر سود صنایع غذایی است .

دستگاه-پرکن-ژله

انواع دستگاه پرکن ژله

قبل از این که شروع به معرفی انواع دستگاه پرکن ژله کنیم باید بگویم که لازمه این کار این است که اول مشخص بگنید قصد بسته بندی ژله آماده را دارید یا پودر ژله را ؟ ما در این مقاله می خواهیم به معرفی انواع دستگاه پرکن ژله آماده بپردازیم پس با ما تا انتهای این مقاله همراه باشید .

دستگاه پرکن ژله اتوماتیک

ژله یک ماده با غلظت بسیار بالا است یعنی ویسکوزیته و چسبندگی ژله بسیار زیاد است و هر چه ویسکوزیته یک ماده بیشتر باشد پر کردن آن هم سخت تر می شود اما نترسید ، ماشین سازی جِی فکر همه چیز را کرده است . بهترین دستگاه برای بسته بندی و پر کردن ژله دستگاه پرکن ژله اتوماتیک خطی یا لاینی است دقیقا بر عکس مایعات دیگر که روتاری بازدهی بالاتری دارد برای ژله دستگاه خطی بازدهی بالاتری دارد . ژله در ظرف های متفاوت و در ابعاد متفاوت بسته بندی و تولید می شود که پر مصرف ترین آن ها ژله یک نفره می باشد . دستگاه پرکن ژله اتومات قادر به بسته بندی انواع اشکال ژله با طرح ها و وزن های مختلف است . دستگاه پرکن ژله اتوماتیک قادر به پر کردن ، فویل گذاری و سیل کردن است . اگر به سفارش مشتری ، دستگاه نیاز به درب گذار و دربند هم داشته باشد دستگاه قابلیت نصب این امکانات را دارد .

مطالب مرتبط : انواع دستگاه پرکن
انواع-دستگاه-پرکن-ژله

دستگاه پرکن ژله دستی

دستگاه پرکن ژله اتوماتیک به دلیل داشتن سرعت بالا در تولید و اتوماتیک بودن قیمت بالایی دارد و مناسب کارخانجات بزرگ است . اما اگر شما به تازگی قصد راه اندازی یک واحد تولید و بسته بندی ژله را دارید اصلا نگران این موضوع نباشید . دستگاه پرکن ژله دستی قادر به پر کردن انواع ظروف با حجم های متفاوت است اما فویل گذاری و عملیات سیل کن را باید به صورت دستی انجام دهید . سرعت دستگاه پرکن ژله دستی به اپراتور دستگاه و حجم هر نمونه ظرف شام بستگی دارد . این دستگاه به دلیل دستی بودن از قیمت مناسبی برخوردار است و مناسب واحد های تازه راه اندازی شده و نو پا است . لازم به ذکر است کیفیت متریال استفاده شده در این دستگاه با دستگاه پرکن ژله اتوماتیک برابری می کند .

نتیجه گیری

برای پر کردن و بسته بندی ژله اگر بودجه کافی برای خرید دستگاه پرکن ژله اتوماتیک را دارید ما این دستگاه را به شما پیشنهاد می کنیم در غیر این صورت دستگاه پرکن ژله دستی می تواند انتخاب خوبی برای شما باشد .

telegram-banner
instagram-banner
انواع دستگاه پرکن ژلهدستگاه پرکن ژله اتوماتیکدستگاه پرکن ژله دستی
نوشتهٔ پیشین
دستگاه پرکن مایعات پمپی
نوشتهٔ بعدی
دستگاه پرکن مایعات پیستونی

جدید ترین مقالات

نتیجه‌ای پیدا نشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست