انواع دستگاه پرکن

امروزه بسته بندی یک صنعت بسیار بزرگ در بین انسان ها شده است که مزیت ها و معایب مختص خودش را دارد . گاهی اوقات برای بسته بندی کردن بعضی محصولات به دستگاه پرکن نیاز داریم تا مواد را به داخل بسته بندی مورد نظر انتقال دهد . دستگاه پرکن انواع مختلفی دارند که در زیر آن ها را نام میبریم :

  • دستگاه پرکن مایعات

دستگاه پرکن مایعات معمولا برای بسته بندی مایعات و انتقال مایع به داخل بطری و یا ظرف و یا بسته بندی مورد نظر به صورت کاملا مکانیزه مورد استفاده قرار می گیرد . حال اگر شما قصد بسته بندی محصولی با خاصیت مایع را دارید برای این که بتوانید مجوز اداره بهداشت و سیب سلامت غذایی محصول را دریافت بکنید باید از دستگاه پرکن مایعات استفاده بکنید . لازم به ذکر است دستگاه پرکن مایعات مخصوص نمونه ظرف و نمونه درب شما طراحی می شود . دستگاه پرکن مایعات انواع مختلفی دارند که برای مایعات مختلف با سرعت ها و کارایی های متفاوت مورد استفاده قرار می گیرد . ماشین سازی جی ، سازنده انواع دستگاه پرکن مایعات
تلفن تماس : 09153002056   —–   09159209291

مطالب مرتبط : دستگاه پرکن اتومات
دستگاه-پرکن-مایعات
  • دستگاه پرکن پودری

همانطور که از اسم این دستگاه مشخص است این دستگاه برای پر کردن انواع پودر های بهداشتی ، دارویی ، کود ها ، مواد غذایی و … داخل بسته بندی های گوناگون مورد استفاده قرار می گیرد . این دستگاه می تواند برای بسته بندی انواع کیسه ، لیوان ، ساشه و هر فضای دیگری که برای بسته بندی پودر مناسب باشد مورد استفاده قرار گیرد .

انواع دستگاه پرکن پودری

  1. دستگاه پرکن پودر لباسشویی
  2. دستگاه پرکن پودری قوطی
  3. دستگاه پرکن پودری ساشه
  4. دستگاه پرکن پودری با حجم کم
  5. دستگاه پرکن پودری کیسه

کانال تلگرامی ماشین سازی جی

دستگاه-پرکن-پودری
  • دستگاه پرکن اسپری

دستگاه پرکن اسپری یکی دیگر از زیر مجموعه های دستگاه های پرکن است . قوطی های اسپری در موارد زیادی مثل صنایع غذایی ، بهداشتی ، درمانی و … مورد استفاده قرار می گیرند و یکی از چالش برانگیز ترین مسائل در خط تولید اسپری ، پر کردن آن ها است . پر کردن قوطی اسپری اگر درست و اصولی انجام نشود ممکن است به مامور خدماتی در حال تولید و یا حتی مصرف کننده صدمات بسیار جدی و جبران نشدنی وارد کند پس دستگاه پرکن اسپری بسیار مهم است . دستگاه پرکن اسپری هم مثل دیگر دستگاه های پرکن در سه مدل اتوامتیک ، نیمه اتوماتیک و دستی تولید می شوند که هر کدام دارای مزایا و معایب خاص خودش است .

دستگاه-پرکن-اسپری
  • دستگاه پرکن خشکبار

دستگاه پرکن خشکبار و حبوبات که نام دیگر آن دستگاه پرکن گرانولی است یکی دیگر از زیر مجموعه های دستگاه پرکن است . با این دستگاه شما می توانید انواع خشکبار و حبوبات را به اندازه دلخواه بسته بندی کنید . ساخت و تولید این دستگاه از ز مانی رونق گرفت که صادرات انواع خشکبار ، آجیل ، میوه های خشک و حبوبات به شکور های همسایه مثل عراق و افغانستان در بازار کشور باب شد . این دستگاه قابلیت بسته بندی موارد دیگری همچون قند و شکر ، سبزی خشک ، مواد شیمیایی مثل کود ها ، مواد دارویی و … را در انواع کیسه ها و بسته بندی های پلاستیکی ، سلفونی و انواع ظرف را دارد .

مطالب مرتبط : ماشین سازی جی
دستگاه-پرکن-خشکبار

انواع دستگاه پرکن مایعات

دستگاه پرکن مایعات یکی از پرکاربرد ترین انواع دستگاه های پرکن است . دستگاه پرکن مایعات انواع مختلفی مانند دستگاه پرکن مایعات اتوماتیک ، دستگاه پرکن مایعات نیمه اتوماتیک ، دستگاه پرکن مایعات دستی و دستگاه پرکن مایعات خانگی دارد . هر کدام از این دستگاه ها می توانند مخصوص مایعات غلیظ ، نیمه غلیظ ، نیمه رقیق و رقیق باشند که برای نمونه ظرف و درب خاصی ساخته می شوند . انواع دستگاه پرکن مایعات با مکانیزم های متفاوتی مثل ثقلی ، پمپی و سیلندر پیستونی کار میکنند که البته این موضوع به نوع مایع در حال بسته بندی بستگی دارد . ماشین سازی جِی طراح و سازنده انواع دستگاه پرکن مایعات در کشور است که آماده ارائه خدمات به شما همراهان عزیز است .

telegram-banner
instagram-banner
انواع دستگاه پرکنانواع دستگاه پرکن پودریانواع دستگاه پرکن مایعاتدستگاه پرکن اسپریدستگاه پرکن پودریدستگاه پرکن خشکباردستگاه پرکن مایعات
نوشتهٔ پیشین
دستگاه پرکن اتومات
نوشتهٔ بعدی
دستگاه پرکن مایعات کوچک

جدید ترین مقالات

نتیجه‌ای پیدا نشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست