دستگاه پرکن رب ( دستگاه پرکن رب گوجه ، دستگاه پرکن رب گوجه فرنگی )

رب ، یکی از پر مصرف ترین مواد غذایی در ایران است که در انواع و اقسام غذا ها استفاده می شود و همین بازار عالی این محصول ، توجه بسیاری از تولید کنندگان را جذب کرده است . تولید و بسته بندی رب  نیاز به ماشین آلات فراوانی دارد که یکی از مهم ترین آن ها ماشین آلات پرکن رب است . پرکن رب انواع مختلفی دارد که در ادامه در مورد هر یک بحث خواهیم کرد . برای پر کردن و بسته بندی این محصول ، نیاز به دستگاه پرکن رب با مکانیزم سیلندر پیستونی دارید به این دلیل که رب از ویسکوزیته و یا غلظت بالایی برخوردار است . رب را در ایران عموما به دو نوع بسته بندی می کنند . اولین بسته بندی که حتما همه ما این نوع را دیده ایم بسته بندی فلزی یا اصطلاحا قوطی است . بسته بندی دوم که تاریخچه کمتری نسبت به قوطی دارد بسته بندی شیشه ای است . عموما سال های اخیر ، تولیدات بیشتر تولید کنندگان به سمت بسته بندی رب در قوطی های شیشه ای شده است زیرا دیدن رنگ رب درون شیشه حس بهتری به مصرف کننده این محصول القا می کند .

مطالب مرتبط : انواع دستگاه پرکن
دستگاه پرکن رب با سینی تفلونی

انواع دستگاه پرکن رب :

 • دستگاه پرکن رب اتوماتیک :

یکی از پر کاربرد ترین انواع ماشین آلات پرکن رب ، دستگاه پرکن اتوماتیک بوده است که ما در ماشین سازی جی ، تمام تلاش خود را کرده ایم که بتوانیم یک دستگاه عالی و با کیفیت ، در حد نمونه های خارجی و با بازدهی بسیار بالا تولید کنیم . دستگاه پرکن اتوماتیک به دلیل اینکه برای قوطی های شیشه ای طراحی شده است ، دارای یک سینی تلفونی است که از شکستن قوطی ها در دستگاه جلوگیری شود . همچنین در سینی تفلونی با طراحی یک سری جایگاه ، می توانید ظروف دیگر خود با سایز های مختلف را هم درون دستگاه جای دهید . پس ما یکی از بزرگترین معضلات تولید کنندگان رب ، یعنی شکستن ظرف ها را حل کرده ایم و برای جلوگیری از هزینه بیشتر ، سینی دستگاه را به طوری طراحی کنیم که با یک دستگاه چند نمونه ظرف را بسته بندی کنید . دستگاه پرکن اتوماتیک ، قابلیت پر کردن ، درب گذاری و دربندی را دارا است و هیچ نیازی به دخالت اپراتور در امور بسته بندی نیست و تمامی مراحل به صورت کاملا اتوماتیک و مکانیزه توسط دستگاه انجام می شود .

دستگاه نیمه اتوماتیک پرکن رب
 • دستگاه پرکن رب نیمه اتوماتیک ( دستی ) :

همانطور که گفتیم رب ، این محصول غذایی از تقاضا بسیار زیادی در بازار فعلی برخوردار است و همین تقاضا زیاد ، افراد بسیار زیادی را به فکر تولید و بسته بندی این محصول انداخته است . گاهی اوقات افراد با در دست داشتن سرمایه کمی قصد تولید و بسته بندی این محصول را دارند و گاها افرادی که رب را به صورت محلی و خانگی تولید می کنند نیاز دارند که با دستگاهی عمل بسته بندی آن را انجام دهند و دقیقا به همین دلیل ما در ماشین سازی جی ، شروع به طراحی و ساخت دستگاه پرکن دستی کردیم . این دستگاه از قیمت بسیار پایین تری نسبت به دستگاه پرکن اتوماتیک برخوردار است و کاملا مناسب کارگاه های تولید و بسته بندی رب با ظرفیت پایین است . جنس پرکن رب دستی ، از استیل 316 ضد زنگ است و در مقابل هر نوع خورندگی و زنگ زدگی کاملا مقاوم است . دستگاه پرکن دستی ، مناسب برای انواع ظروف با دهانه ها و ظرفیت های مختلف است و می توانید هر نوع ظرف با هر ظرفیتی را از رب پر کرده و بسته بندی کنید . برای دریافت اطلاعات بیتشر در مورد این دستگاه اینجا کلیک کنید .

پمپ دستگاه پرکن

دستگاه پرکن رب دست دوم :

ما در ماشین سازی جی تمام تلاش خود را می کنیم که شما در نهایت آرامش و اطمینان ، ماشین آلات صنعتی خود را خریداری کنید. ماشین آلات پرکن رب دست دوم ، یکی از پر فروش ترین انواع ماشین آلات پرکن است . ما در ماشین سازی جی ، انواع دستگاه پرکن دست دوم را موجود داریم تا اگر شما ، به هر دلیلی بودجه کافی برای خرید دستگاه پرکن نو را نداشتید ، بتوانید از ماشین آلات دست دوم یا دستگاه پرکن دست دوم استفاده کنید . برای خرید انواع دستگاه پرکن دست دوم میتوانید با شماره های زیر در تماس باشید : 09153002056 – 09159209291

دستگاه پرکن مخصوص مایعات غلیظ

قیمت دستگاه پرکن رب ( قیمت دستگاه بسته بندی رب گوجه ، قیمت دستگاه بسته بندی رب گوجه فرنگی )

قیمت ماشین آلات پرکن رب ، یکی از اصلی ترین مسائلی است که خریداران این ماشین آلات مد نظر دارند . حتی گاهی اوقات قیمت دستگاه پرکن ، اولین سوال خریداران است قبل از این که از اطلاعات اصلی دستگاه سوال کنند . قیمت دستگاه پرکن به فاکتور های بسیار زیادی مثل مکانیزم کاری ، سرعت دستگاه ، طراحی دستگاه ، جنس دستگاه ، نوع نازل ها و … بستگی دارد که هر کدام را در ادامه مورد بررسی قرار خواهیم دارد .

 • مکانیزم کاری :
  مکانیزم کاری یکی از مهم ترین فاکتور های مشخص کننده قیمت دستگاه پرکن است . اگر مکانیزم دستگاه شما سیلندر پیستونی باشد قطعا از قیمت بالاتری برخوردار است .
 • سرعت :
  سرعت دستگاه هم یکی از فاکتور های مشخص کننده قیمت دستگاه است . به طور مثال یک پرکن رب با سرعت 5000 ظرف در ساعت ، قیمت بسیار بالاتری نسبت به یک دستگاه مشابه با سرعت 1000 ظرف در ساعت دارد . یک نکته بسیار مهم در مورد سرعت دستگاه پرکن رب ، این موضوع است که سعی کنید دستگاه پرکن با سرعت مناسب خود خرید کنید . به طور مثال اگر در اوایل تولید ، سرعت مورد نیاز شما 1000 ظرف در ساعت است ، دستگاهی با سرعت 5000 ظرف در ساعت را خریداری نکنید و در آینده می توانید با پیشرفت کار و افزایش فروش و ظرفیت ، دستگاهی دیگر با سرعت بالا خریداری کنید .
 • طراحی :
  طراحی دستگاه یکی دیگر از مشخصه های مهم برای قیمت دستگاه پرکن است . زمانی که طراح ، دستگاه cnc و تیم منتاژ برای ساخت دستگاه شما صرف می کنند همگی به نوع طراحی دستگاه شما ستگی دارد . اگر دستگاه شما خطی ( لاینی ، پازلی ) باشد میزان وقتی که روی آن صرف می شود بالاتر و خب به همین میزان هم قیمت دستگاه افزایش می یابد .
مخزن استیل

قیمت انواع دستگاه پرکن رب :

در ادامه به بحث در زمینه قیمت دو نوع پرکن رب یعنی دستگاه پرکن اتوماتیک و دستگاه پرکن دستی می پردازیم :

 • قیمت دستگاه پرکن اتوماتیک رب :

قیمت دستگاه پرکن اتوماتیک ، یکی از اصلی ترین فاکتور ها در زمان خرید دستگاه پرکن است . به طور مثال اگر قیمت یک دستگاه پرکن نسبت به بازدهی و کارایی آن دستگاه بالا باشد خب خریدار قطعا نسبت به خرید این دستگاه اقدام نمی کند . ما در ماشین سازی جی ، سعی کرده ایم یک دستگاه پرکن مخصوص رب به صورت اتوماتیک طراحی کنیم تا نسبت به قیمت آن ، بازدهی بسیار بالاتری داشته باشد . دستگاه پرکن اتوماتیک ماشین سازی جی ، تمامی مراحل پر کردن ، درب گذاری ، دربندی و بیرون اندازی را به صورت کاملا اتوماتیک و بدون نیاز به دخالت هیچ گونه اپراتوری انجام می دهد . ما تمام تلاش خود را کرده ایم تا دستگاهی بسیازیم که علاوه بر کارایی خوب آن از دوام بالایی هم برخوردار باشد . ساخت دستگاه پرکن اتوماتیک اصلا کار ساده ای نبود اما به لطف خدا و با کمک نیرو های متخصص متعدی توانستیم این کار را به پایان برسانیم اما برای دریافت قیمت دقیق انواع ماشین آلات با شماره های 09153002056 – 09159209291 در تماس باشید .

مطالب مرتبط : دستگاه پرکن صنعتی
دستگاه پرکن اتوماتیک مخصوص رب

قیمت دستگاه پرکن نیمه اتوماتیک رب :

دستگاه پرکن دستی ، عموما برای کارگاه های کوچک و افرادی که با ظرفیت پایین در حال تولید و بسته بندی رب هستند مناسب است . همانطور هم که در بالا توضیح دادیم به دلیل کم شدن حجم دستگاه و زمانی که برای ساخت آن صرف می شود ، قیمت دستگاه پرکن دستی هم پایین تر می آید و به همین دلیل برای افرادی که با ظرفت پایین در حال بسته بندی رب هستند مناسب است . البته اصلا نگران این موضوع نباشید . شما با پیشرفت کارتان و بالا رفتن ظرفیت بسته بندی و فروش رب ، میتوانید دستگاه پرکن اتوماتیک خریداری کنید . برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد دستگاه پرکن دستی و دریافت مشاوره رایگان در این زمینه با شماره های زیر در تماس باشید : 09153002056 – 09159209291

instagram-banner
telegram-banner
انواع دستگاه پرکن ربدستگاه پرکن ربدستگاه پرکن رب اتوماتیکدستگاه پرکن رب دست دومدستگاه پرکن رب دستیقیمت دستگاه پرکن ربقیمت دستگاه پرکن رب اتوماتیکقیمت دستگاه پرکن رب دستی
نوشتهٔ پیشین
دستگاه پرکن مایعات دارویی
نوشتهٔ بعدی
دستگاه پرکن مایعات رومیزی

جدید ترین مقالات

نتیجه‌ای پیدا نشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست