دستگاه پرکن مایعات رومیزی

دستگاه پرکن مایعات رومیزی

تا به الان در مورد هر دستگاه پرکن مایعاتی که صحت کردیم چه اتوماتیک و چه نیمه اتوماتیک از ابعاد بسیار بزرگی برخوردار بوده است . امام امروز در این مقاله قصد داریم دستگاهی را به شما معرفی کنیم که به قدری کوچک است که شما میتوانید آن را روی یک میز کوچک قرار دهید و از آن استفاده کنید . حتی لازم به ذکر است که همین ویژگی ، که بسیار اهمیت دارد تبدیل به نام دستگاه شده است . بله درست حدس زده اید امروز قصد داریم در این مقاله در مورد دستگاه پرکن مایعات رومیزی صحبت کنیم . دستگاه پرکن مایعات رومیزی ، به دلیل ابعاد بسیار کوچکش طرفداران بسیار زیادی پیدا کرده و برای کاربرد های بسیار زیادی مورد استفاده قرار میگیرد . در انتهای این مقاله یک ویدیو از لحظه کار با دستگاه و شمای کلی ماشین پرکن رومیزی قرار می دهیم تا درک بهتری نسبت به این دستگاه پر طرفدار پیدا کنید . از همه این موارد که بگذریم ، به جنس دستگاه میرسیم . جنس بدنه و شاسی ماشین آلات پرکن چه اتوماتیک ، نیمه اتوماتیک و یا رومیزی بسیار اهمیت دارد زیرا با مواد مصرفی افراد در ارتباط مستقیم است و به همین دلیل ما تصمیم گرفتیم در ساخت این ماشین پرکن رومیزی هم مانند دیگر ماشین آلات پرکن ماشین سازی جی از استیل 316 ضد زنگ اروپایی استفاده کنیم  تا مصرف کنندگان ، کالایی در نهایت کیفیت را دریافت کنند .  در ادامه این مقاله به معرفی دو نوع از دستگاه پرکن رومیزی خانگی برای انواع مایعات می پردازیم . برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد این دستگاه پرکن و استعلام قیمت میتوانید با کارشناسان ما در تماس باشید : 09153002056 – 09159209291

دستگاه پرکن رومیزی مایعات غلیظ

دستگاه پرکن رومیزی مایعات غلیظ

مایعات غلیظ یکی از بیشترین انواع مایعات هستند که ما در هر شبانه روز با آن ها سر و کار داریم . مایعات غلیظ یا همان مایعاتی که ویسکوزیته بالایی دارند ( هر چقدر ویسکوزیته یک مایع بیشتر باشد ، میزان غلظت آن بیشتر است ) برای بسته بندی شدن به دستگاه پرکن مخصوص مایعات غلیظ نیاز دارند به این دلیل که مکانیزم کاری متفاوتی با مایعات رقیق دارند . مکانیزم کاری ماشین آلات پرکن مایعات غلیظ رومیزی به صورت سییلندر پیستونی بوده ( مواد توسط فشار به درون ظروف هدایت می شوند ) . دستگاه پرکن رومیزی مخصوص مایعات غلیظ قابلیت تنظیم مقدار پر کردن دارا است . به این معنی که شما هیچ محدودیتی برای بسته بندی ظروف مختلف در ابعاد و حجم های مختلف ندارید . در نظر داشته باشید که دستگاه پرکن رومیزی از دقت بسیار بالایی برخوردار است و این موضوع یه امتیاز مثبت برای خریداران این دستگاه پر طرفدار است .

دستگاه پرکن رومیزی مخصوص مایعات رقیق

دستگاه پرکن رومیزی مایعات رقیق

دستگاه پرکن رومیزی مخصوص مایعات رقیق هم دقیقا مشابه مایعات غلیظ است اما تفاوت هایی هم با هم دارند که در ادامه به هر یک از آن ها می پردازیم . در دستگاه رو میزی مایعات رقیق یک مخزن در دستگاه تعبیه شده برای ثابت بودن فشار در پشت نازل و داشتن دقت بیشتر در زمان بسته بندی . تفاوت بعدی در مکانیزم کاری دستگاه هاست . همانطور که گفتیم دستگاه پرکن مایعات غلیظ با مکانیزم سیلندر پیستونی کار می کند اما در دستگاه پرکن مایعات رقیق همچین اتفاقی نمی افتد و دستگاه با مکانیزم ثقلی کار می کند . تقاوت بعدی این دو دستگاه در قیمت است . عموما قیمت دستگاه پرکن مایعات رقیق از دستگاه پرکن مایعات غلیظ پایین تر بوده و این تفاوت قیمتی برای زمان صرف شده برای ساخت است . برای دریافت اطلاعات بیشتر میتوانید به پیج اینستاگرام ماشین سازی جی مراجعه فرمایید .

instagram-banner
telegram-banner
دستگاه پرکن رومیزی مایعات رقیقدستگاه پرکن رومیزی مایعات غلیظدستگاه پرکن مایعات رومیزی
نوشتهٔ پیشین
دستگاه پرکن رب
نوشتهٔ بعدی
دستگاه پرکن مایعات غلیظ

جدید ترین مقالات

نتیجه‌ای پیدا نشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست