دستگاه پرکن مایعات شوینده

مایعات شوینده یکی از مواد پر کاربرد در زندگی روز مره ما انسان ها است . مایعات شوینده برای موارد بسیار زیادی چه برای اشیا و چه برای نظافت خود انسان ها کاربرد های بسیاری دارند . همه ی ما میدانیم ک مایعات شوینده به مایعاتی گفته می‌شود که دارای توان کف سازی هستند یا به زبان ساده می‌توانند کف درست کنند از این رو تولید کنندگان برای پرکردن و بسته بندی این مایعات پرکاربرد به دستگاه پرکن مایعات شوینده روی آورده اند، مهم ترین مزایای این دستگاه مکانیزه بودن آن است طوری که می تواند سرعت تولید را به حدود باور نکردنی افزایش دهد بدون اینکه میکروب و آلایندگی وارد مایعات شوینده شود . از آنجایی که می دانیم مایعات شوینده کف می کنند پس بسته بندی و پر کردن آنها بسیار سخت است و یکی دیگر از مزایای دستگاه پرکن مایعات شوینده است که به طوری مایعات شوینده را درون ظرف که حتی تحت فشار پر کردن هم کف نکنند و این یک راز در بین تولید کنندگان دستگاه پرکن مایعات شوینده است . ما در ماشین سازی جی انواع دستگاه پرکن مایعات شوینده را طراحی و تولید می کنیم پس اگر قصد دریافت مشاوره رایگان یا استعلام قیمت را دارید می توانید با شماره زیر تماس حاصل فرمایید : 09153002056

دستگاه-پرکن-مایعات-شوینده

دستگاه پرکن مواد شوینده

مواد شوینده هم مثل تمامی مواد و مایعات دیگر دستگاه پرکن مختلفی دارند که هر کدام مزایا و معایب مختص به خودش را دارد . دستگاه پرکن مواد شوینده در سه حالت دستی ، نیمه اتوماتیک و تمام اتوماتیک تولید میشود . مدل دستی برای کار به یک اپوراتور نیاز دارد و به دلیل دستی بودن کار دستگاه ، از سرعت پایینی هم برخوردار است .
این دستگاه مناسب شرکت ها و واحد های تولیدی تازه تاسیس در زمینه تولید و بسته بندی مواد شوینده است . مدل نیمه اتوماتیک هم دقیقا مانند مدل دستی برای کار به یک اپوراتور نیاز دارد ولی با این تفاوت که دستگاه از سرعت بالاتری برخوردار است . در مدل اتوماتیک دستگاه بدون نیاز به اپوراتور سه مرحله پر کردن ، درب گذاری و درب بندی را انجام میدهد . سرعت دستگاه تمام اتومات به تعداد نازل بستگی دارد اما اصولا سرعت دستگاه پرکن مواد شوینده تمام اتو ماتیک بالاتر از بقیه مدل ها است

دستگاه-پرکن-مواد-شوینده

قیمت دستگاه پرکن مواد شوینده

قیمت دستگاه پرکن مواد شوینده به موارد زیادی از جمله نوع مواد شوینده بستگی دارد . اصولا هر چقدر غلظت و ویسکوزیته مواد بالاتر باشد ، قیمت دستگاه پرکن مواد شوینده هم بیشتر میشود . قیمت به موارد دیگری مثل امکانات دستگاه پرکن ، سرعت و جنس دستگاه هم مرتبط است . به طور مثال دستگاه پرکن مواد شوینده دستی به دلیل سرعت پایین و کم بود امکانات از پایین ترین قیمت در جدول رده بندی قیمت ها برخوردار است . و یا کاملا برعکس ، دستگاه پرکن مواد شوینده تمام اتوماتیک به دلیل داشتن امکانات فراوان و سرعت بالا از بالاترین قیمت برخوردار است اما اگر قصد استعلام قیمت دقیق و یا دریافت مشاوره رایگان را دارید می توانید با شماره 09153002056 تماس حاصل فرمایید .

قیمت-دستگاه-پرکن-مواد-شوینده

خرید دستگاه پرکن مواد شوینده

اگر قصد خرید دستگاه پرکن مواد شوینده را دارید باید به دو نکته اصلی یعنی جنس دستگاه و مکانیزم دستگاه بسیار دقت کنید . گاهی اوقات بعضی از مواد شوینده مثل وایتکس خاصیت اسیدی و خورندگی دارند که در این مورد خاص باید جنس دستگاه پرکن مواد شوینده کاملا در برابر خورندگی مقاوم باشد . مورد بعدی مکانیزم دستگاه است . اگر مواد شوینده شما غلیظ است یا ویسکوزیته بالای دارد حنما دقت داشته باشید مکانیزم دستگاه پرکن مواد شوینده باید سیلندر پیستونی باشد تا هم دقت بالا و سرعت خوبی داشته باشد . موارد دیگری هم مثل سرعت ، امکانات و …. هستند که در هنگام خرید دستگاه پرکن باید توجه داشته باشید .

خرید-دستگاه-پرکن-مواد-شوینده

خط تولید پرکن مواد شوینده

خط تولید پرکن مواد شوینده از قیمت های مختلفی تشکیل شده است مثل پرکن ، دربگذار و درب بند که بسته به سازنده و طراح ماشین آلات میتواند در یک دستگاه جایگذاری باید به 3 دستگاه مجزا تبدیل شوند . مجزا بودن این سه عمل بسیار کند است و فضای زیادی را هم اشغال میکند پس ماشین ساز جی با طراحی یک دستگاه پرکن مواد شوینده تمام اتوماتیک این مشکلات را از سر راه برداشته است و شما با خریداری این دستگاه میتوانید هر سه مورد این عمل ها را در یک دستگاه با بازدهی بالا با اشغال فضای خیلی کمتر تجربه کنید .

دستگاه-پرکن-مواد-شوینده-جی-فیلر

نتیجه گیری :

مواد شوینده کاربرد های بسیاری دارند و برای پر کردن و بسته بندی آنها از دستگاه پرککن مایعات استفاده میشود . در زمان خرید دستگاه پرکن مواد شوینده شما به مکانیزم کاری و جنس دستگاه توجه داشته باشید . دستگاه پرکن مواد شوینده در سه مدل یعنی دستی ، نیمه اتوماتیک و تمام اتوماتیک تولید میشود که مدل دستی ارزان ترین و مدل تمام اتوماتیک گران ترین مدل است .

instagram-banner
telegram-banner
خرید دستگاه پرکن مواد شونیدهدستگاه پرکن مایعات شویندهدستگاه پرکن مواد شوینده
نوشتهٔ پیشین
دستگاه پرکن مایع ظرفشویی
نوشتهٔ بعدی
خط پرکن مایعات

جدید ترین مقالات

نتیجه‌ای پیدا نشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست